Fenomen kroplówek witaminowych

0
1788

W ostatnim czasie panuje moda na kuracje witaminowe w formie kroplówek. Dożylna suplementacja witaminami po raz pierwszy pojawiła się w Azji i błyskawicznie rozpowszechniła się na całym świecie. W dzisiejszych czasach profesjonalne kliniki witaminowe można spotkać praktycznie w każdym większym mieście w Polsce.

Kroplówki witaminowe Trójmiasto podawane w warunkach ambulatoryjnych mogą okazać się bardzo przydatne w wielu sytuacjach, dlatego też warto bliżej im się przyjrzeć.

Dlaczego kroplówki witaminowe Trójmiast są tak popularne?

Kroplówki witaminowe posiadają bardzo wiele zalet, dlatego też zrobiło się o nich tak głośno i tak wiele osób z nich korzysta. Największą zaletą tej formy suplementacji jest możliwość indywidualnego dostosowania roztworu witamin po specjalistycznej konsultacji lekarskiej, dzięki czemu wlewy witaminowe przynoszą szybkie i satysfakcjonujące wyniki. Najnowsze badania medyczne wykazały, że wchłanialność witamin podawanych dożylnie wynosi prawie 100%. W przypadku suplementów witaminowych podawanych doustnie wchłanialność wynosi jedynie 30-40%.

Dlaczego kroplówki witaminowe są tak skuteczne?

Wlewy witaminowe podawane są w roztworze, który zawiera takie same stężenie soli, co krew, dlatego też absorpcja jest na wysokim poziomie. Dużym plusem kroplówek jest również krótki czas kuracji. Profesjonalne infuzja zajmuje zazwyczaj około 40-60 minut. Warto wspomnieć również i o tym, że kroplówki witaminowe są praktycznie bezbolesne, ale oczywiście nie da się uniknąć nieprzyjemnych niedogodności związanych z koniecznością wprowadzenia wenflonu. Kroplówki witaminowe Trójmiasto to bardzo szybka i niesłychanie efektywna suplementacja odpowiednich ilości witamin i mikro-elementów. W profesjonalnych klinikach witaminowych możemy wybrać terapię z bardzo szerokiego menu. Każda terapia zawiera zupełnie inną kombinację witamin. W chwili obecnej największym zainteresowaniem cieszą się terapie dożylne witaminy C. Kroplówki witaminowe Trójmiasto to najlepsze rozwiązanie dla tych osób, które chcą szybko poprawić swoją witalność, kondycję i wygląd.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ