Jak wybrać torby do wózka?

0
1036

Dawniej przyszłe mamy wybierając torby do wózka nie miały za dużo możliwości – wszystko było ortalionowe i utrzymane w podobnym kolorze. Dzisiaj jednakże wchodząc do sklepu z wózkami i akcesoriami widzimy na półkach przeróżne torby do wózków dziecięcych. Jak wybrać tę najlepszą?

1. Patrz na siebie

Przede wszystkim należy pamiętać, że choć jest to torba na rzeczy dla niemowlaka, to jednak przecież nie nasz maluszek będzie ją nosił, a my. Dlatego powinna ona mieć odpowiedni dla nas, w miarę stonowany kolor i design, jaki nam się podoba. Pamiętajmy, że taka torba do wózka to zakup na minimum dwa lata.

2. Pojemność i funkcjonalność

Warto dodać, że każda torba na rzeczy dziecka musi być przede wszystkim pojemna – powinno się tam zmieścić wszystko, co może być nam potrzebne. Co więcej – owo wszystko musi być w jakiś sensowny sposób poukładane, a zatem taka torba do wózka musi mieć odpowiednią ilość przeróżnych przegródek.

3. Dopasowanie do wózka

Należy jeszcze dokładnie sprawdzić, czy na pewno nasza torba na rzeczy niemowlaka posiada uchwyty, które będą pasowały do naszego wózka. Często bowiem decydujemy się zrezygnować z zakupu oryginalnej torby do wózka i wybieramy inny jej model, ponieważ jest on ładniejszy, pojemniejszy, tańszy itp. Pamiętajmy zatem, żeby się przekonać czy dana torba na pewno będzie pasowała też do tego wózka. Przecież nie będziemy jej cały czas nosić na ramieniu…

4. Materiał

Torba na rzeczy dla dziecka powinna być wykonana z materiału nieprzepuszczającego wody oraz nieszkodliwego.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ