Kogis – kolonie i obozy dla każdego

0
695
kolonie i obozy dla każdego

Kogis to strona na której możesz zapisać swoje dziecko na obóz lub kolonie. Znajdziesz tam masę ofert, np. obozy anime, które na pewno zachwycą twoje dzieci. Kolonie są od 6 do 11 lat. Na stronie możemy wybrać masę opcji takich jak: miejsce przyjazdu i odjazdu czy termin w jakim nasze dziecko będzie na kolonii. Jeśli chcemy zapisać nasze dziecko na taką rozrywkę musimy wysłać zgłoszenie – https://www.kogis.pl/kolonie
Obozy zaś są dla starszych dzieci, które chcą miło spędzić czas ze swoimi rówieśnikami i poznać nowe ciekawe przyjaźnie. Strona oferuje dziesiątki wyjazdów w różnych tematykach, np. sulvivalowe, sportowe, artystyczne, fotograficzne, i wiele, wiele innych.

Kogis oferuje nam m.in:

– Niespotykana jedyna taka atmosfera wyjazdów.
– Zaangażowaną kadrę pełną pasji.
– atrakcyjne programy.
– przejrzyste reguły i zasada budowania zaufania.
– Duże doświadczenie w turystyce dziecięcej.
– Ochrona ubezpieczeniowa.

Strona oferuje jedyne w swoim rodzaju obozy anime. Podziały wiekowe są różne, ale znajdziemy także takie dla starszych dzieci. Jednym z takich obozów anime jest „OBÓZ OTAKU DLA MŁODZIEŻY Z PROGRAMEM MŁODA KADRA” jest on dla osób od 16 do 20 roku życia.

Jest on dla osób, które chcą poszerzać i przekazywać swoją wiedzę na temat anime i mangi oraz kultury Japonii i całej Azji. Na tym obozie poznasz, odwiedzisz:

– Legendy i mity Japonii
– Japońskie sekrety
– Ceremonia spotkań i parzenia herbaty – zwyczaje Japończyków
– Wulkany, Godżilla, wiśnie i harmonia – interaktywny sposób ciekawostek o Japonii
– Jak rysować mangę
– Mix gatunkowy anime
– Foto Studio Otaku – sesja zdjęciowa w stylu mangowym
– Budowle z rurek BAMP
Wycieczka autokarowa – Aquapark Koszalin
Wycieczka do Mielna – cudny widok na plaże, zwiedzanie Mielna, odwiedzenia słynnego pomniku morsa.
Koszalin – Góra Chełmska– z wieży widokowej na górze Chełmskiej widać morze, i jezioro Jamno i piękną panoramę Koszalina.
– kąpiele morskie
– Gra w mollky – oto fińskie kręgle, czyli 10 drewnianych pachołków, w które z odległości rzucamy drewnianym kijkiem.
– Slackline czyli chodzenie po linie
– Mega Domino XXL
– Zabawa przy ognisku z kiełbaskami – długi wieczór pełen śmiechu i śpiewania. Jedzenie przysmaków i kiełbasek oraz poznasz ogniskowe opowieści.
– Mega – Twister
– Trickboards

To tylko niewielka część atrakcji, które czekają was na tym obozie. Ostatnim punktem wyjazdu będzie dyskoteka, będzie dużo zabawy i tańczenia oraz uroczyste rozdanie dyplomów.

Zakwaterowanie będzie w ośrodku Kogis Camp. Jest to funkcjonalny ośrodek znajdujący się przy samej plaży. Do dyspozycji są pokoje 3 osobowe z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym, w obiekcie murowanym. Budynek jest świeżo po remoncie dlatego komfort znacząco podskoczył. Są nowe łóżka, meble, prysznice. Na zewnątrz znajdziemy siłownię pod chmurką, plac zabaw, boisko wielofunkcyjne, plac do gry w mega szachy, stoły do ping-ponga, jadalnię. Na plaży jest własny sektor kolonijny z zespołem ratowników.

Wyżywienie – 3 razy dziennie + podwieczorki. Śniadania (szwedzki stół), obiady, kolacje (szwedzki stół), napoje posiłku, na drogę powrotną dzieci dostają prowiant. W dzień przyjazdu pierwszym posiłkiem jest kolacja, w dzień wyjazdu – śniadanie. Posiłki są bardzo smaczne, bez ograniczeń ilościowych. Uczestnicy mają nielimitowany dostęp do wody pitnej całą dobę. Jeśli dziecko stosuję dietę wegetariańską należy zgłosić to pisemnie przy zapisie i zaznaczyć w karcie klasyfikacyjnej uczestnika.

TERMINY:
26.06.2022 – 06.07.2022 – 2299 zł
18.07.2022 – 28.07.2022 – 2299 zł
09.08.2022 – 19.08.2022 – 2299 zł

Cena zawiera – 10 noclegów, wyżywienie, wstępy do danych obiektów, wszystkie wycieczki, opiekę całej kadry, opiekę lekarską.
Nie zawiera – Dojazdu na obóz, fakultetów.

Rabaty – rabat dla rodzeństwa -30 zł na każde dziecko. Rabat stałego klienta -50 zł i przy każdym kolejnym wyjeździe Kogis -100 zł.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ