Peruki w Lublinie

0
1074
Peruki w Lublinie

W walce z łysieniem nowoczesna medycyna często jest bezradna. Próbując zatrzymać postępujące schorzenie, inwestujemy w drogie kosmetyki, zabiegi medycyny estetycznej, wizyty u trychologów lub dermatologów. Koszt kuracji przeciwko wypadaniu włosów i ilość czasu poświęconego na wizyty w gabinetach lekarskich często są niewspółmierne do efektów. Najbardziej skuteczną bronią w walce o dobre samopoczucie i powrót do formy jest maskowanie ubytków.

Nowoczesne peruki Lublin dedykowane są wszystkim paniom, panom i dzieciom, które chcą żyć pełnią życia, nie nosząc na sobie stygmatów choroby czy traumatycznych wydarzeń. Starannie dobrana, wykonana z wysokiej jakości materiału peruka dyskretnie zakamufluje mankamenty urody, a wydobędzie to, co warte jest podkreślenia. Peruki Lublin dostępne w salonie produktów trychologicznych Rokoko wykonane są z naturalnych włosów albo materiału produkowanego fabrycznie. Dzięki nowoczesnym metodom tkania i wykorzystaniu wysokiej klasy tworzyw peruki idealnie zlewają się ze skórą głowy, zapewniając maksymalny komfort użytkowania. Nie będziesz musiał martwić się o to, że nowa fryzura zsunie się z głowy albo spadnie, na przykład podczas aktywności fizycznej. Każdemu klientowi odwiedzającemu salon w Lublinie poświęcamy maksimum uwagi. Wybór peruki jest złożonym procesem, podczas którego warto zdać się na opinię ekspertów. Nasi doradcy najpierw dobierają cięcie, kolor i gęstość do typu urody i indywidualnych preferencji, a następnie dopasowują konkretny model do obwodu głowy. Umiejętnie dopasowana peruka będzie pewnie leżała na głowie i nienagannie się prezentowała niezależnie od okoliczności.

Sklep peruki Lublin – dbamy o Twój komfort

W trosce o zadowolenie naszych klientów, oferujemy wyłącznie peruki z kolekcji znanych i uznanych na światowym rynku producentów. W salonie Rokoko w Lublinie możesz przymierzyć i kupić wyroby marek takich jak Raquel Welch, Ellen Wille, Pure Europe, NJ Creation, Perucci, HairMania, Hair Society, Hair Power, Follea. Ważne miejsce wśród dostępnych produktów zajmują peruki medyczne wykonane z materiałów przyjaznych szczególnie wrażliwej, wymagającej specjalnego traktowania skórze głowy. Ponadto, oferujemy również modne i praktyczne akcesoria (chustki, turbany), treski, dopinki oraz profesjonalne kosmetyki przedłużające żywotność peruk z różnego rodzaju włosów. Dodajmy, że salonach Rokoko istnieje również możliwość zakupu peruki z dofinansowaniem NFZ. Kto i jak często ma prawo do skorzystania z refundacji? Osoby borykające się z problemami zdrowotnymi, których następstwem jest utrata włosów mogą raz na rok złożyć wniosek o przyznanie środków na zakup peruki w swoim oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia. Szczegóły dofinansowania zostały określone w rozporządzaniu Ministra Zdrowia z dnia 29 maja 2017 r. w sprawie wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie.

Sprawdź także na: http://perukilublin.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ