Zamykane pojemniki plastikowe Schoellerallibert

0
709
Zamykane pojemniki plastikowe Schoellerallibert

Pojemniki plastikowe zamykane dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i wariantów. Znajdują one zastosowanie zarówno w dużych jak i małych przedsiębiorstwach. Służą one do przechowywania lub transportu towarów. Dzięki temu, że są wykonane z porządnych, odpornych na uszkodzenia materiałów, łatwo je utrzymać w czystości, a dzięki temu pojemniki plastikowe zamykane zachowują estetyczny wygląd na długi okres.

Co to jest pojemnik plastikowy zamykany?

Pojemnik plastikowy zamykany ma za zadanie kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo przewożonego towaru. Dzięki tym pojemnikom ładunek nie wydostanie się na zewnątrz w czasie transportu, a także nie trafi w ręce złodzieja.

Pojemnik plastikowy zamykany Kaiman

Marka Schoellerallibert to lider w produkcji plastikowych pojemników, obecna na rynku od dobrych kilkudziesięciu lat. Produkty, które wychodzą z tej firmy, są cały czas udoskonalane, tak jak w przypadku pojemnika plastikowego zamykanego Kaiman. Najnowsza wersja jest o wiele lżejsza niż poprzednik, a przy tym tak samo wytrzymała. Pokrywy, które otwiera się od zewnątrz umożliwia wkładanie pustych pojemników jeden w drugi. Dzięki temu do ich przechowywania potrzeba mniejszej powierzchni, a to znacząco ogranicza koszty transportu powrotnego. Pojemniki plastikowe zamykane mają bardzo dużo miejsca na przyklejanie etykiet, albo nadruków, które umożliwią identyfikację towaru, właściciela ładunkuPojemniki Kaiman mają przymocowaną do krawędzi bocznych pokrywę, która podzielona jest na dwie części. Specjalna plomba zabezpiecza towar przed kradzieżą. Pojemniki te mogą mieć różne pojemności.

Inny rodzaj pojemników z pokrywkami

Integra to kolejny rodzaj pojemników plastikowych zamykanych. Ich cechą charakterystyczną są dwie plomby jednorazowego użytku, które zapobiegają otwieraniu pojemników osobom nieupoważnionym. Boki tych pojemników są również wzmacniane. Górna pokrywka jest przymocowana do dłuższych boków, a kiedy się ją otworzy, dzieli się ona na pół. Dzięki temu zamykanie jest bardzo proste, a pojemniki te mogą być składane jedno w drugie, co pozwala zyskać dodatkowo trochę miejsca. Pojemniki Integra są dostępne w kilku wersjach pojemności.

Pojemników plastikowych zamykanych nie trzeba kupować, można je wypożyczyć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ