Super Zings – seria fantastycznych figurek

0
609
Super Zings

Super Zings są to kolekcjonerskie serie fantastycznych figurek, które mają ludzkie cechy. Superbohaterowie pochodzą z miasta Kaboom City. Poszczególne figurki dzielą się na super bohaterów i na super złoczyńców. Poszczególne postacie różnią się wyglądem, kolorem oczu oraz poszczególnymi cechami osobowości. W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że figurki z białymi oczami są pozytywne, ciepłe i radosne, natomiast te z żółtymi mają stosunek negatywny do otaczającego ich świata. Każdy z wyżej bohaterów posiada indywidualną, odróżniającą go od innych figurek supermoc.

Seria super zings uwielbiana przez dzieci

Każdy bohater z serii Super Zings, przynależy do 1 z 6 drużyn. Wśród nich można wyróżnić następujące: Power Gang, Bay Force, Crazy Rebels, Sky Unit oraz Water Warriors a także Rocky Riders. W każdej drużynie znajduje się po siedmiu członków. Wyżej wymieniona seria figurek podbiła świat dziecięcych zabawek. W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że w drugiej serii Super Zings znajduje się ponad 80 figurek do zebrania dla najmłodszych. Ponadto, znajdują się tam również dodatkowe pojazdy do kolekcjonowania. Na najmłodszych kolekcjonerów czekają niespodzianki, kryjówki, pułapki i nowe bronie. W najnowszej serii figurek można spotkać nową, wyjątkową postać. Mowa tu o Profesorze K, który jest wybitnym wynalazcą.

Figurki ulubionych bohaterów

Ulubionych bohaterów z serii Super Zings można spotkać w specjalnych zestawach. Dostępne są one w wersji z pojazdami, figurkami oraz saszetkami. Na szczególną uwagę zasługują także pojedyncze saszetki, w których znajdują się super bohaterowie. Nigdy nie wiadomo co się kryje w opakowaniu. Tajemnicza, żółta saszetka może skrywać w sobie aż dwie różne figurki. W każdym opakowaniu może znajdować się na przykład dwóch Superzłoczyców bądź też dwóch Superbohaterów. Na szczególną uwagę z serii Super Zings zasługują również pojazdy, które mają niesamowite możliwości. Warto wiedzieć, że latające maszyny wyposażone są w specjalne wyrzutnie dysków.

Kilka słów o Superbohaterach z serii super zings

Postacie Superbohaterów i Superzłoczyńców z serii Super Zings dysponują specjalną mocą, dzięki czemu mogą oni pokonać wielu przeciwników. Bohaterowie używają swoich supermocy w wielu różnych sytuacjach. Pokonują oni przeciwności losu, zmagają się z trudami życia a także pokonują przeciwników. Ponadto, wyżej wymienieni bohaterowie chowają się w tajemniczych kryjówkach, uciekają a także ścigają się po drogach swoimi wyjątkowymi, latającymi maszynami i pojazdami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ