Instruktor pole dance – jak nim zostać?

0
1230
pole dance

Pole dance to jest to idealny sposób, aby zrzucić zbędnych kilogramów, dzięki niemu możemy nie tylko poczuć się lepiej w swoim ciele, ale i spędzić bardzo miło, ale zarazem aktywnie czas. Jeśli staliśmy się stałym uczestnikiem zajęć i czujemy się już na tyle silni i profesjonalni to być może powinniśmy zostać instruktorem pole dance? Jeśli taka praca Cię interesuje to koniecznie przeczytaj ten artykuł! Dowiesz się, jaki powinien być idealny kandydat na instruktora pole dance, a także kto w ogóle może nim zostać! Bez zbędnego gadania – zaczynamy! 

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/jak-zostac-instruktorem-pole-dance/ 

Jaki jest idealny kandydat na instruktora pole dance?

Jeżeli zastanawiamy się nad rozpoczęciem pracy jako instruktor pole dance, powinniśmy zapoznać się ze wszystkimi cechami, które są do takiego zawodu niezbędne. Bez tego może być nam naprawdę ciężko, szczególnie na początku. Jakie są to cechy? Przede wszystkim chęci. Musimy kochać sport, bo bez tego naprawdę nie odnajdziemy się na w sali ćwiczeń. Możemy się znów spać, ale taka praca, której nie lubimy z pewnością nie jest to pierwsze łatwa, a po drugie prędzej czy później będziemy mieli jej dość. Rzucimy wszystko w kąt oraz zaczniemy przyprawiać się w innym kierunku. Przecież nie o to w życiu chodzi, prawda? Warto robić to co się kocha, nawet jeżeli z pozoru jest to błahy i nie opłacalny zawód.

W jaki sposób zostać instruktorem pole dance?

Aby zostać instruktorem Pool Dance najłatwiej jest ukończyć akademię Wychowania Fizycznego, czyli w skrócie AWF. Daje nam to naprawdę sporo możliwości i wiele miejsc, w których moglibyśmy później szukać zatrudnienia. Czy ukończenie awf-u jest jednak wymagany do pracy jako instruktor pole dance? Oczywiście, nie jest to żadne wymaganie. Możemy zacząć pracę od podstaw. Pierwszym krokiem jest zapisanie się na pole dance, Zwłaszcza, jeżeli Nigdy w życiu tego nie robiliśmy, w końcu bez sensu jest płacić za kurs, jeżeli nawet nie wiemy, czy jest to dobra opcja dla nas. Pole dance ma to do siebie, że jest to pan jest, który może być mocno erotyczny i sensualny, i nie każdy będzie czuł się w nim komfortowo.

Już po pierwszych zajęciach powinniśmy wiedzieć, czy jest to coś, co chcielibyśmy robić w przyszłości. Jeżeli tak, to przychodzimy do podjęcia dalszych kroków. Najlepiej jest zapisać się na kurs instruktora pole dance. Cena takiego kursu zależna jest od jego długości, lokalizacji oraz szkoły, która ma go w ofercie. Taki kurs możemy ukończyć stacjonarnie w grupach, indywidualnie lub nawet eksternistycznie. Wybór należy tylko do nas. Cena takiego kursu jest to średnio około 1400 zł. Ostatnie co zostaje nam do zrobienia, jest to zapisanie się na kurs i ruszenie do działania. Po ukończonym kursie nie zostaje nam już nic jak szukanie pracy jako instruktor pole dance.

Zobacz też: http://realife.pl/instruktor-pole-dance-ile-zarabia/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ