Zabawki i akcesoria, które wasz pies musi mieć!

0
623
pies

Każdy pies uwielbia się bawić, niezależnie od tego czy jest młody czy stary. Biorąc pieska pod swój dach musicie wiedzieć o tym, że jego zabawki, czy też akcesoria totalnie zamienią waszą domową przestrzeń w psi park rozrywki. W jakie zabawki powinniście uzbroić waszego pupila? 

Przeczytaj też:  https://www.plotki.pl/zabawki-i-akcesoria-dla-psa/

Podstawowe informacje

Pieski uwielbiają się bawić. Przy zabawie niestety, często drogie zabawki ulegają całkowitemu zniszczeniu i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, przecież pies musi się bawić. W sumie to nawet odgryzanie głowy gumowemu kurczakowi może być dla psiaka niesamowitą frajdą. Ma on do tego święte prawo. Zabawki dla naszego pupila możemy znaleźć całkowicie wszędzie zaczynając od stacjonarnego sklepu zoologicznego, po wyszukane strony internetowe czy lumpeksy.

Zabawki dla psa – nieposłuszny niszczyciel

Dla piesków, które są niszczycielami idealnym rozwiązaniem będzie udanie się do second-handu. W lumpeksach bardzo często znaleść można wiele misiów pluszowych, za które zapłacicie kilkadziesiąt groszy do maksymalnie kilku złotych. Nawet jeśli pupil doszczętnie zniszczy swoją ofiarę, to właściciele nie będą przejmować się tym, że wydali oni na to strasznie dużo pieniędzy. W second-handach możemy zwrócić również uwagę na kocyki i stare ręczniki, które będą mogły posłużyć  waszym pupilom jako legowisko czy ręcznik po kąpieli.

Wytrzymałe zabawki dla psa

Dla psów, które są wyjątkowymi niszczycielami oraz uwielbiają niszczyć wszystko co im ustanie na drodze, dobrze jest zaopatrzyć się w zabawki firmy– kong. Ich najpopularniejszą zabawką jest ta wykonana z grubej gumy o bardzo nietypowym kształcie z dziurą. Do tej dziury można włożyć np karmę czy też specjalną pastę. Całość można włożyć do zamrażalki, a następnie podać pupilowi. Musi on się sporo namęczyć, aby dostać się do swojej zasłużonej nagrody. Kong to świetne rozwiązanie jeśli wasz pupil jest nadpobudliwy lub jeśli z nudów zaczyna niszczyć rzeczy pod waszą nieobecność.

Zobacz też: http://realife.pl/pomysly-na-wspanialy-wieczor-we-dwoje/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ