Rzęsy 3D – zaczaruj spojrzeniem

0
7081
Rzęsy 3D

Już nie tylko przedłużanie rzęs stało się sposobem na efektowne podkreślenie oczu i własnej urody bez konieczności wykonywania makijażu. Zabiegi zwieszające objętość pozwalają cieszyć się dłuższymi i gęstszymi rzęsami, które wyglądają ładniej i bardziej zalotnie. Poznaj największe zalety powiększania i pogrubiania rzęs i dowiedz się jak uzyskać fantastyczne rzęsy 3D.

Rzęsy 3D – jak to działa?

Zwiększanie objętości rzęs to jeden z najmodniejszych w ostatnich latach trendów w zakresie stylizacji oczu. Zabiegi pogrubiające i zagęszczające, przeprowadzane przez profesjonalne gabinety kosmetyczne pozwalają cieszyć się wydłużonymi i pogrubionymi rzęsami o zwiększonej objętości. Sam proces zagęszczania rzęs to nic innego jak doklejanie sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej w proporcji 1:1. Jak nietrudno się domyślić, w tej metodzie każdemu naturalnemu włosowi odpowiada jeden włos syntetyczny. Z kolei rzęsy kępki, to metoda polegająca na przyklejaniu do naturalnej rzęsy mini-kępek, liczących nawet do 8 rzęs sztucznych. Tak zagęszczone rzęsy prezentują się naprawdę efektownie, pod warunkiem, że wykonywane są przez profesjonalistów. Nie warto ufać samozwańczym ekspertom i ekspertkom od stylizacji rzęs, wykonującym swoje usługi w domowym zaciszu. Praktyka pokazuje, że tylko profesjonalne gabinety kosmetyczne, choć oferują kosztowniejsze zabiegi, są w stanie zagwarantować doskonały efekt.

Z czego wykonuje się sztuczne rzęsy?

Sztuczne rzęsy wykonywane są z włosia norek lub z włókien jedwabiu. Tym, co je różni, jest oczywiście cena, ale także właściwości. Rzęsy jedwabne są nieco cięższe i mniej elastyczne od tych z włosia norek, przez to nieco tańsze.

Zagęszczanie rzęs metodą objętościową wymaga regularnego uzupełniania co ok. 4 tygodnie. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, że rzęsy 3D żyją tyle, ile rzęsy naturalne, dlatego jeden zabieg nie wystarczy, by cieszyć się trwałym przedłużeniem i zagęszczeniem. Niezbędne jest uzupełnianie rzęs co kilka tygodni.

Zalety przedłużania i zagęszczania rzęs

Mimo to, popularność metod objętościowych jest ogromna. Wiąże się ona z licznymi zaletami, jakimi charakteryzują się rzęsy kępki. Warto wymienić te najistotniejsze:

  • doskonałe podkreślenie oczu bez konieczności ich malowania,
  • wrażenie większych oczu w stosunku do objętości twarzy (efekt szczuplejszej twarzy),
  • komfort w upalnie dni – makijaż się nie rozmaże,
  • trwałość – w przypadku profesjonalnie wykonywanych zabiegów, rzęsy nie tracą objętości,
  • brak konieczności wykonywania makijażu – możesz później wstawać!

To oczywiście tylko niektóre zalety pogrubiania i zagęszczania rzęs. Miłośniczki tego rodzaju stylizacji z pewnością znajdą znacznie więcej korzyści, jakie daje zwiększanie objętości metodą 3D, a popularność tego rodzaju zabiegu nie jest dziełem przypadku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ