Naturalna recepta na piękno – kwas hialuronowy w medycynie estetycznej

0
1732

Naturalna recepta na piękno – kwas hialuronowy w medycynie estetycznej

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem – polisacharydem, który występuje we wszystkich organizmach żywych, w tym także u człowieka. Przede wszystkim znajduje się w skórze i odpowiada w niej za wiązanie wody w dużych ilościach. Skóra, w której kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, jest bardziej jędrna i nawilżona.

Jedna w miarę upływu lat ilość kwasu hialuronowego w skórze maleje. Wtedy staje się ona bardziej cienka oraz wiotka, podatna na powstawanie zmarszczek i utratę naturalnego owalu. Kwas hialuronowy możemy wtedy ponownie dostarczyć do skóry – najskuteczniej zrobimy to z wykorzystaniem zabiegów medycyny estetycznej.

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego:

  • wypełnianie zmarszczek na przykład tych wokół oczu, na czole, fałdów nosowo-wargowych, wargowo-żuchwowych
  • wolumetria twarzy, która pozwala na poprawę jej owalu
  • modelowanie kształtu twarzy, na przykład nosa, policzków, płatków uszu
  • rewitalizacja skóry na twarzy, szyi, dekolcie
  • zmniejszenie widoczności blizn
  • powiększanie i modelowanie ust

 

Wobec tego kwas hialuronowy ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Jego dużą zaletą jest nie tylko natychmiastowy efekt, który widoczny jest nawet przez 6-12 miesięcy po zabiegu, ale również bezpieczeństwo. Jako że kwas hialuronowy jest składnikiem ludzkiej skóry, jest też bardzo dobrze tolerowany, więc wszelkiego rodzaju skutki uboczne zdarzają się bardzo rzadko.

Jeśli także zainteresował cię kwas hialuronowy Lublin jest jednym z tych miast, w którym możemy skorzystać z zabiegów z jego użyciem. Wypełnienie zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego rozpoczyna się od około 600-700 złotych, wolumetria od około 900 złotych, powiększenie i modelowanie ust to wydatek od 600 do 1200 złotych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ