Jaką lodówkę do zabudowy wybrać?

0
1422

Wybór lodówki do zabudowy powinien być podyktowany oczywiście rozmiarami urządzenia, jego pojemnością, wielkością chłodziarki i zamrażarki. Chodzi o to, by nie tylko idealnie sprzęt mieścił się w przewidzianym dla niego miejscu, lecz także spełniał potrzeby domowników i mieścił wszystkie niezbędne do codziennego przygotowywania posiłków produkty. Warto jednak zwrócić także uwagę na nowoczesne rozwiązania przedłużające świeżość przechowywanej żywności.

  1. Whirlpool SP40800EU – inteligentne rozwiązania
  2. Bosch KIV34X2 – praktyczna i wydajna
  3. Co wziąć pod uwagę, wybierając lodówkę do zabudowy?

Whirlpool SP40800EU – inteligentne rozwiązania

Whirlpool SP40800EU to spora lodówka. Pojemność chłodziarki to aż 400 l, natomiast to nie rozmiary są największą jej zaletą. To bardzo nowoczesne urządzenie, które pozwala ci przechowywać żywność dłużej, w lepszych warunkach. Zacząć należy od klasy energetycznej A+, która gwarantuje nie tylko niższe rachunki za prąd, mniejsze zużycie energii przekładające się na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko. Technologia 6. Zmysł pozwala natomiast znacząco wydłużyć czas przechowywania żywności. Jest to możliwe, dzięki elektronicznym czujnikom, które stale kontrolują temperaturę wewnątrz lodówki. Pomaga w tym także system Fresh Control, a także Freeze Control, który gwarantuje, że produkty dłużej zachowują nie tylko dobry wygląd, ale i doskonały smak.

Jeśli chodzi o budowę, pomocna jest z pewnością podwójna szuflada, skłądająca się z dwóch mniejszych świetnie sprawdzających się przy przechowywaniu małych produktów. Do delikatnych produktów z kolei zaprojektowano tzw. Big Crisper, czyli wyjątkowo szeroki box. Do tego w zamrażarce znalazła się specjalna wysuwana taca na lód. Lodówka została także wyposażona w specjalny filtr powietrza zapobiegający rozprzestrzenianiu się bakterii. Dodatkowo jest wyposażona także w alarm niedomkniętych drzwi oraz wskaźnik wzrostu temperatury. To sprzęt wysokiej klasy wyposażony w większość najnowocześniejszych technologii stosowanych w produkcji inteligentnych lodówek.

Bosch KIV34X2 – praktyczna i wydajna

Bosch KIV34X2 to nieco mniejsze urządzenie. Znacznie również tańsze. Nie jest aż wyposażone w aż tak rozbudowany system rozwiązań wspomagających przechowywanie, natomiast podobnie jak lodówka Whirpool jest to urządzenie w klasie A+, która znacznie pomaga zmniejszyć rachunki za energię elektryczną, a także pozwoli mieć pozytywny wpływ na środowisko. Dzięki technologii No Frost szron jest automatycznie skraplany w wodę i odprowadzany na zewnątrz. Dzięki temu lodówki nie trzeba myć tak często.

Sama budowa urządzenia jest bardzo przyjazna dla użytkownika. W środku znajdują się 4 półki na drzwiach, 1 półka na butelki, 5 półek szklanych w chłodziarce i 3 szuflady w zamrażarce. Drzwi w lodówce bez problemu można ustawić odwrotnie. Lodówka jest wyjątkowo cicha, wydajna i stosunkowo pojemna. Idealnie sprawdza się z mniejszych i średnich kuchniach.

Co wziąć pod uwagę, wybierając lodówkę do zabudowy?

Zakup sprzętu do zabudowy powinien przede wszystkim opierać się na dokładnym ustaleniu pożądanych wymiarów urządzenia. Dopiero po zastosowaniu tego pierwszego kryterium można wziąć pod uwagę inne. Oczywiście na jednym z pierwszych miejsc będzie kwestia energooszczędności i wydajności sprzętu. Nie bez znaczenia jednak powinna być także praktyczna budowa lodówki, dostosowana do typu produktów, jakie głównie chce się w niej przechowywać. Ponadto, warto wziąć pod uwagę nowoczesne rozwiązania przedłużające świeżość produktów, gwarantujące zachowanie przed nich odpowiedniego wyglądu i smaku. Więcej lodówek do zabudowy znajdziesz na: https://www.oleole.pl/lodowki-do-zabudowy.bhtml

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ