Czym powinien charakteryzować się dobry salon fryzjerski?

0
3074
Czym powinien charakteryzować się dobry salon fryzjerski?

Trwała, strzyżenie, a może niestandardowa fryzura ślubna? Stale poszukujemy sposobu na wyrażenie siebie, czasem jest to potrzeba totalnej metamorfozy, ale w obu przypadkach możemy liczyć na fachową radę i profesjonalizm fryzjerów. Fach w ręku i kreatywność są jednak równie ważne, co umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta i zachowanie umiaru podczas skracania włosów. Współcześnie ulice miast aż roją się od salonów fryzjerskich, mamy coraz większy wybór, a profesjonaliści – coraz większe pole do popisu. To stwarza jednak pewną trudność odnośnie wyboru tego najlepszego, zaufanego zakładu, z którym zwiążemy się na dłuższy czas. Czym powinien charakteryzować się salon fryzjerski, aby przyciągnąć i zatrzymać potencjalnego klienta?

Dobry fryzjer potrafi słuchać

Z pewnością wielu z nas wielokrotnie miało okazję korzystać z usług salonu fryzjerskiego. Zjawiamy się w zakładzie z gotowym planem na siebie, prosząc jedynie o podcięcie końcówek. Opuszczamy salon z włosami o połowę krótszymi. Z czego to wynika? Dobry fryzjer to osoba, która potrafi słuchać zajmującego fotel klienta. Niekiedy wiąże się to z potrzebą zachowania swoich rad dla siebie i chwilowym uśpieniem kreatywności, jednak priorytetem każdego profesjonalisty powinno być zadowolenie klienta. Zdarza się, że fryzjerzy śledząc panujące w modzie trendy, wiedzą lepiej, w czym będzie nam do twarzy. Warto wówczas podzielić się sugestią z klientem, ale nie wolno mu niczego narzucać. W przeciwnym wypadku ten opuści salon z postanowieniem, że już nigdy więcej do niego nie wróci. To, co oprócz fachowej, acz nienachalnej porady fryzjerskiej działa na korzyść salonu to ciekawy wystrój, oprawione i zawieszone na ścianach certyfikaty, poświadczające umiejętności fryzjerskie i przyjemna atmosfera. Profesjonalny fryzjer będzie potrafił doradzić niezdecydowanym, spełni oczekiwania osób pewnych swojej decyzji i w obu przypadkach da z siebie wszystko.

Co mogą nam zaoferować salony fryzjerskie?

Wybierając się do salonu fryzjerskiego, nie musimy iść tam z gotową propozycją cięcia czy koloryzacji. Eksperci są w stanie doradzić nam modną fryzurę i odpowiednią długość włosów. Inspirację możemy czerpać również z dostępnych w salonie katalogów fryzur. Salon fryzjerski może zaoferować nam:

  • strzyżenie włosów,
  • czesanie,
  • modelowanie,
  • koloryzację,
  • niebanalne upięcia,
  • fryzury okolicznościowe,
  • dekoloryzacje (rozjaśnianie włosów),
  • zabiegi pielęgnujące i regenerujące włosy.

Profesjonalne salony fryzjerskie skupiają wykwalifikowaną kadrę, której członkowie zapewniają porady i usługi na najwyższym poziomie, przy użyciu najlepszego sprzętu i profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Eksperci potrafią dobrać odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy i kolor fryzury idealnie dopasowany do oprawy i barwy oczu, a także odcienia karnacji. W salonie fryzjerskim możemy doczekać się realizacji fantazyjnych upięć ślubnych i komunijnych, a im szersza oferta salonu, tym większe szanse na pozyskanie klienta.

Oddaj się z ręce ekspertów Salonu Expert

Jednym z salonów fryzjerskich, które mają stałych klientów, jest Salon Expert. Swoją popularność salon zawdzięcza umiejętności słuchania klientów, bogatemu doświadczeniu i zachwycającym efektom wykonywanych usług. Salon zapewnia swoim klientom profesjonalne strzyżenie, zgodną z panującymi trendami i bezpieczną koloryzację przy użyciu produktów L’Oréal Professionnel oraz szereg zabiegów regeneracyjnych. Dzięki sympatycznej atmosferze, ciepłemu wystrojowi wnętrza i obecności fachowców możesz rozkoszować się chwilami spędzonymi w salonie, bez obaw o końcowy efekt!

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ