BDSM – mroczna rozkosz

0
2324

Skrót BDSM pochodzi od słów: wiązanie i dyscyplina, sadyzm i masochizm, oraz dominacja i uległość. Pod pojęciem tym rozumiemy wszelkiego rodzaju zabawy erotyczne z elementami „przemocy”- fizycznej i psychicznej. Może to być zarówno wiązanie, jak i zadawanie bólu, jednak istotą jest odgrywanie ról: osoby dominującej i osoby uległej. Jednak w BDSM „przemoc” następuje zawsze za zgodą obojga partnerów seksualnych i obojgu sprawia ona przyjemność.

Wskazówki dla początkujących

O czym powinni pamiętać kochankowie rozpoczynający swoją przygodę z BDSM?
Po pierwsze i najważniejsze: o zachowaniu bezpieczeństwa. Trzeba uważać, żeby nie dać się ponieść podnieceniu i nie zrobić parterowi zbyt dużej, wykraczającej poza wzajemną umowę krzywdy. Dlatego, do wiązania i bicia i innych tego typu zabaw należy używać wyłącznie profesjonalnych akcesoriów dobrej jakości!

Po drugie: nie wolno zatracić się i zapomnieć o szanowaniu nieprzekraczalnych granic partnera. Warto w tym celu opracować własny „kod łóżkowy”, czyli umówić się jakie sygnały (słowa, gesty) oznaczają „dość, przestań”.

Po trzecie i ostatnie: należy mieć świadomość, że nastrój jest w BDSM najważniejszy! Żeby ta zabawa miała sens, trzeba naprawdę wczuć się w jej klimat. Nawet najbardziej wymyślne gadżety i stroje nie wystarczą, jeżeli partnerzy nie będą potrafili wciągnąć się w erotyczną grę, opartą na posmaku niebezpieczeństwa…

przeczytaj również: BDSM – akcesoria do ostrej zabawy

Akcesoria BDSM

Mroczny seks powoli przestaje być w Polsce tematem tabu. Dziś BDSM już nie gorszy, tylko fascynuje. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem ten rodzaj seksu wyzwala adrenalinę i pozwala wkroczyć w świat niezwykle intensywnych doznań erotycznych.

Dzięki temu, że przestaliśmy się bać eksperymentów łóżkowych, na rynku gadżetów erotycznych dostępnych jest coraz więcej akcesoriów BDSM. Należą do nich między innymi: liny, łańcuchy, kajdanki, kneble i inne przyrządy do krępowania, bicze, pejcze i baty, oraz urządzenia służące do elektrostymulacji, jak również różnego rodzaju maski i stroje w ogromnym wyborze.  Akcesoria BDSM naprawdę potrafią rozbudzić wyobraźnię… i o to chodzi! Nie bójmy się eksperymentować  partnerem i otwórzmy się na nowe doświadczenia, które mogą tchnąć w wasze życie erotyczne nową energię.

Źródło: Sklep erotyczny online

[Głosów:5    Średnia:2.2/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ