Stoły Glamour

0
1297

Stół do salonu to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego mieszkania. W obecnych czasach na rynku dostępna jest bardzo szeroka gama tego typu mebli, dlatego przed zakupem, należy spokojnie rozważyć, jaki rodzaj będzie nam odpowiadał najbardziej. Bardzo dobrym wyborem będą stoły glamour, które łączą w sobie nie tylko funkcjonalność i różnorodność, ale również nowoczesne wzornictwo, solidność i precyzję wykonania.

Eleganckie stoły do salonu

Decydując się na zakup stołu, przede wszystkim należy zdecydować, czy ma on służyć wyłącznie do spożywania posiłków, czy też ma on spełniać inne funkcje, jak np. funkcję blatu pod gry planszowe, bądź funkcję biurka. Posiadając małe mieszkanie, jesteśmy zazwyczaj zmuszeni do kupienia jednego stołu, który będzie właśnie musiał być wielozadaniowy. Wówczas najlepiej wybrać stół rozkładany, który w momencie przyjmowania gości rozrośnie się do odpowiednich rozmiarów, a rano służyć będzie jako stolik kawowy. Takim stołem może być NORD MOVE lub VENDOME BLACK.

Stylowy stół Glamour

Stoły glamour to również stoły nierozkładane, które posiadają jednolity blat i świetnie prezentują się w dużych, przestronnych pomieszczeniach. Taki stół z powodzeniem można postawić zarówno w kuchni, jak i w salonie. Ich zaletą jest przede wszystkim gładka powierzchnia, na której nie ma żadnych łączeń ani przerw, a co za tym idzie, jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości. Jest to jedna z przyczyn, dla których bardzo często klienci wybierają stoły nierozkładane.

Żadne okruchy, ani resztki jedzenia nie będą gromadzić się w szparach, a to duża zaleta i spore ułatwienie  przy sprzątaniu. Jeśli szukamy dużego stołu, przy którym ma zasiąść 6-8 osób, dobrym wyborem może być model ABRAMO lub PRECISIONE. Klienci najbardziej wymagający mogą zdecydować się na zakup stołu DYLE ESSENCE, który cenowo odstaje od pozostałych modeli, jest za to produkowany na zamówienie i klient ma możliwość wyboru materiałów, z jakich będzie wykonany. Jest on unikalny w swej formie i łączy tradycję z nowoczesnością. Stół do salonu stał się kultowym produktem, po którego sięgają zwolennicy połączenia metalu i drewna.

Dobry stół do salonu

Wybierając stół do mieszkania należy zastanowić się również, z jakiego materiału powinien być on wykonany. Stoły glamour mają tę zaletę, że produkowane są zarówno z drewna, jak i ze szkła czy płyty MDF. Wszystko zależy od jego przeznaczenia, a także od naszych upodobań. Zarówno blaty, jak i nóżki mogą być wyprodukowane z drewna, jak i ze stali, a dodatkowo mamy możliwość zakupu blatu szklanego.

Do jego produkcji użyte zostało szkło hartowane. Co więcej stoły glamour to bardzo często połączenie dwóch materiałów lub dwóch kolorów w jednym modelu. Taki wzór cieszy się bardzo dużą popularnością, łączy on bowiem w sobie zarówno klasykę jak i nowoczesność. Blat może być wykonany z płyty MDF, nóżki zaś z drewna. przykładem takiego stołu może być model NORD MOVE, którego nogi wykonane są z drewna dębowego, blat zaś z białej płyty, wzbogaconej dodatkowo wkładką z drewna.

Jaki stół w stylu glamour wybrać?

Oczywiście mamy do wyboru również różne kształty i kolory stołów. Mogą one być zarówno okrągłe, jak i prostokątne czy kwadratowe, przy czym stoły rozkładane mają zazwyczaj kształt prostokątny. Blaty wykonane z płyty mogą być matowe, lub z połyskiem.

Ceny stołów glamour wahają się w zależności od modelu, oraz od materiału z jakiego są wykonane. W większości nie odbiegają one od cen istniejących na rynku, z wyjątkiem oczywiście stołów zamawianych na specjalne życzenie. Gwarantują za to bardzo dobrą jakość, dbałość o detale, a także niepowtarzalne, unikalne wzornictwo. Stoły glamour to niewątpliwie dobry wybór, z którego będziemy zadowoleni przez długie lata.

Źródło: https://www.abes.com.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ