Spodnie z dziurami – nadal modne

0
1995
Spodnie z dziurami - nadal modne

Nie wiadomo co sprawia, że moda na spodnie z dziurami tak długo się utrzymuje. Może mieć na to wpływ fakt, iż zrobienie samodzielnie tak modnego elementu stylizacji nie wymaga dużego nakładu pracy. Z czym jednak połączyć nowo zakupione lub „wykonane” spodnie z dziurami?

Stylizacje rockowe

To właśnie w kulturze gwiazd i fanów rocka powstały dziurawe spodnie. Dlatego te spodnie najlepiej wyglądają w połączeniu z czarną skórą, ale także z wpasowaną flanelową koszulą. Ale spodnie z dziurami to strój odpowiedni nie tylko na koncerty rockowe i spotkania z przyjaciółmi poza miastem.

Stylizacje formalne na codzień

Czarne spodnie z dziurami można swobodnie łączyć ze standardowymi elementami codziennej stylizacji. Między innymi z białymi bluzkami, koszulami i T-shirtami, czyli dokładnie tak samo jak w przypadku zwykłych czarnych jeansów. Trzeba brać jednak pod uwagę, że dla osób, które uważają, iż rodzaj wybranego stroju ma duże znaczenie, nawet tego typu stylizacja może okazać się zbyt nieformalna. Jednak warto pamiętać o tym, że w przypadku standardowo umieszczonych dziur można ukryć fakt ich istnienia, na przykład poprzez dodanie białego płaszcza. To kolejne połączenie bieli z czarnym jeansem, które często jest wykorzystywane w codziennych stylizacjach. Warto pamiętać, że czarne spodnie najlepiej sprawdzają się w przypadku, gdy chce się ukryć grube lub krótkie nogi. Połączenie z jaskrawą górą sprawia, że uwagą osób patrzących zostaje odwrócona, ponieważ ciemne kolory w takiej sytuacji nie zwracają uwagi.

Weekendowa swoboda

Spodnie z dziurami można połączyć również z bardziej swobodnymi strojami. Luźne wzorzyste bluzki w pastelowych lub mocnych kolorach świetnie się sprawdzą. Podczas weekendu często można zdecydować się na stylizowane dodatki. Artukuły takie jak czarna torebka jeansowa, duże zegarki o niestandardowym designie czy duże srebrne bransoletki również świetnie sprawdzą się w połączeniu ze spodniami z dziurami na kolanach. W większości przypadków wystarczy tylko kilka tego typu dodatków, by wystarczająco podkreślić swój styl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ