Modny manicure

0
638
Modny manicure

Dziś trudno już mówić o modnym zdobieniu paznokci, ponieważ modne jest w zasadzie wszystko. Jeśli tylko mamy odrobinę wyobraźni i chwilkę czasu, można stworzyć na paznokciach dosłownie wszystko. I każda kombinacje, o ile oczywiście będzie wykonana prawidłowo i estetycznie, będzie modna.

Najistotniejsze jest chyba to, jak malować paznokcie, aby nasz manicure był jak najbardziej trwały i długo pozostawał w nienaruszonym stanie. Kto ma dziś na to, aby robić paznokcie co dwa czy tezy dni? Takie osoby raczej nie istnieją, dlatego warto zainwestować dziś w naprawdę porządne i trwałe zdobienia.

Najprostsze jest oczywiście pójście do kosmetyczki, która zrobi nam bardzo porządny manicure- dokładnie taki, jaki chcemy i lubimy. Jest to rzecz jasna spory koszt, ale to jedyna sensowna opcja dla zabieganych kobiet, które nie potrafią same tego zrobić. I ile w przypadku żeli zdecydowanie lepiej powierzyć malowanie profesjonalistce, o tyle w przypadku hybryd warto się pokusić o samodzielne wykonanie zdobienia.

Wiele pań decyduje się dziś właśnie na to, aby nauczyć się samodzielnego malowania paznokci lakierami hybrydowymi. Hybrydy są bardzo wygodne i trwałe. Są też dość łatwe w wykonaniu. Wystarczy kilka prób, trochę treningu i każdy może opanować te umiejętność. Hybrydy łączą w sobie wytrzymałość i odporność na odpryski czy uszkodzenia, z prostym sposobem aplikacji.

Hebrydy nakładamy dokładnie w taki sam sposób, jak zwykły lakier do paznokci. Lakiery mają przyjemną, dość rzadką konsystencję, ale nakładają się szybko i prosto. W zasadzie jedyna trudność polega na konieczności odpowiedniego przygotowania płytek paznokci do malowania, oraz nakładaniu kilku niezbędnych warstw. Paznokcie muszą być odtłuszczone, zmatowione i spiłowane do pożądanego kształtu.

Lampy do utwardzania hybryd są dziś bardzo wygodne w użyciu: małe, lekkie, a czasem nawet bezprzewodowe. Również czas utwardzania w ostatnich latach został znacznie zredukowany. Dziś wystarczy raptem 30 sekund, aby całkowicie utrwalić warstwę lakieru.

www.prezentbox.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ