Męskie fryzury z grzywką

0
1011
Męskie fryzury z grzywką

Włosy to świetna rzecz. Potrafią świetnie maskować niedoskonałości i nakierowywać na atuty. Natura bowiem nierzadko sprawia, że zostajemy obdarowani czymś, co niekoniecznie nam przypada do gustu. Na przykład zakolami, wysokim czołem, odstającą kością potyliczną czy okrągłą twarzą. Są to popularne elementy sporne i niektórym mogą się podobać, a innym nie. Nie stawiamy ich jako oczywisty minus i coś, co trzeba maskować. Absolutnie. Należy dążyć do samoakceptacji, ale czasami, gdy nie mamy tyle sił, aby przekonać do czegoś swój własny umysł, lepiej to zakryć i czuć się komfortowo.

Wygląd to bardzo ważna dla psychiki sfera. Jeśli jesteśmy zadowoleni ze swojego wyglądu, wówczas będziemy czuli się dobrze albo lepiej, niż gdybyśmy nie byli. Jeśli nie jesteśmy z niego zadowoleni – trzeba to zmienić. W dzisiejszych czasach można u siebie zmodyfikować prawie wszystko. W ten sposób dokonuje się transplantacji włosów, zabiegów na wycofaną szczękę, korekcji nosa i innych. Nie zawsze jednak trzeba iść w kierunku inwazyjnych zabiegów. Dzisiejszy artykuł opowie o zamienniku dla pierwszego zabiegu – transplantacji włosów. Jeśli bowiem zakola nie są ogromne, wówczas można pokusić się o fryzurę, która skutecznie ja zamaskuje. A są takie modele.

Fryzury z grzywką to narzędzie, które może zdziałać wiele. Czasami uważane za zniewieściałe – nie należy się tym jednak przejmować. Fasonów jest wiele i nie będziecie wyglądać jak Justin Bieber w młodości, jeżeli nie będziecie tego chcieli. Należy odrzucić zaściankowe myślenie i zrozumieć – męskie grzywki są w porządku i można w nich wyglądać męsko.

Może pojawić się pytanie, dla kogo są męskie grzywki. Śpieszymy z odpowiedzią – dla prawie każdego, kto nie ma okrągłej twarzy. Grzywka zaokrągla ją bowiem dodatkowo, a raczej tego nie chcemy. Włosy na czole świetnie sprawdzą się jako złagodzenie wizerunku, przełamujące wyrazistość nawet silnej, męskiej twarzy. Przy zakolach, o ile nie są ogromne, i wysokim czole również zdadzą egzamin.

Niżej znajdziecie przykłady na męskie fryzury z grzywką

Classic Fringe
To nic innego jak zapuszczona góra rzucona do przodu oraz stosunkowo długie boki. Na lato możesz skrócić boki, zostawiając długą górę. Warto jest postrzępić grzywkę, aby nie wyglądała ona jak „wycięta od garnka”. Do utrwalenia fryzury w razie potrzeby użyj lakieru.

Classic Side-Swept Fringe
Jest to zaczes, w którym góra oraz boki są stosunkowo długie, a grzywka zachodzi na czoło, kładąc się na nie bokiem. Warto zastosować tutaj lakier, aby nie opadała ona na oczy.

Caesar
„Cezar” charakteryzuje się krótką, prostą grzywką, przystrzyżoną maszynką oraz wycieniowanymi bokami. W celu dodania nieco ekstrawagancji można pokusić się o przedziałek lub inne elementy związane z wygalaniem. Nie potrzeba tutaj żadnych utrwalaczy.

Longer Length With Full Fringe
Długie boki, swobodnie zwisające za uszy oraz góra opadająca na czoło to definicja tej fryzury. Potrzeba do niej cierpliwości, bowiem czas zapuszczania jest stosunkowo długi, a mycie nie tak proste jak w przypadku choćby Caesara.

Side-Parted Fringe With Short Sides
Hybryda idealna na cieplejsze okresy roku. Boki są dość wysoko wygolone i wycieniowane, z kolei góra jest długa i czesze się ją w bok. Grzywka nachodzi bokiem na czoło podobnie jak w przypadku drugiej fryzury tego zestawienia. Warto pokusić się o przedziałek, który doda jej nieco charakteru. Przyda się tutaj pasta do włosów i lakier, aby utrwalić fryzurę.

www.silvanspa.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ