Kobiece łowy, czyli jak znaleźć piękną sukienkę na wesele

0
1132

Gdy otrzymujesz zaproszenie na wesele, najpierw ogarnia Cię radość i podniecenie, potem przychodzi to mniej przyjemne uczucie, lekki niepokój, czasem przeradzający się w panikę i towarzysząca mu myśl: Co ja na siebie założę?! Tak, tak, sukienka na imprezę to nie jest wcale taka prosta sprawa. Każda kobieta to wie. Bo przecież to jednocześnie musi być modna sukienka, a z drugiej niezwykle oryginalna kreacja. Wyróżniająca nas z tłumu, a jednocześnie wpisująca się w trendy i obowiązującą estetykę. Wygodna i elegancka. Seksowna, ale nie wyzywająca. A przede wszystkim w naszym stylu. Jak znaleźć idealną sukienkę na wesele? Podpowiadamy!

Modne sukienki na wesele

Po pierwsze, zastanów się, jakiej sukienki szukasz? Coraz częściej modne są wesela tematyczne, w których obowiązuje stylizowany strój. Dowiedz się, czy wesele, na które się wybierasz nie będzie wymagało włożenia zamiast klasycznej sukienki na wesele na przykład stroju w stylu pin up lub ubioru w kolorze motywu przewodniego wybranego przez parę młodą. Jeśli nie, wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos i zdecyduj, czy wolisz mini od midi, albo kwiaty od groszków. Jeśli nie ufasz swojej intuicji w kwestii sukienek na przyjęcie weselne, zajrzyj do kobiecej prasy. Tam na pewno znajdziesz podpowiedź.

Być modnym to znaczy być sobą

Po drugie, zajrzyj do swojej czasy i sprawdź, czy na pewno nie wiszą tam modne sukienki, o których już zdążyłaś zapomnieć. Moda wciąż wraca, a aktualne trendy mówią, że piękna sukienka to ta, w której Ty czujesz się najlepiej Jeśli nie masz takiej w szafie, będziesz musiała wybrać się na zakupy.

Butik z sukienkami idealnymi

Po trzecie, znajdź butik z sukienkami, których ceny nie będą powodowały ataku serca, a które będą na tyle niepowtarzalne, że ryzyko, że kobieta siedząca przy stoliku obok będzie miała identyczną, będzie bliskie zeru. Jeśli nie masz czasu biegać po sklepach, zafunduj sobie shopping w internecie. Tam masz ogromną szansę znalezienia butiku z sukienkami z Twoich marzeń. Gdy nie potrafisz się zdecydować na jedną, kup dwie. Przy następnym zaproszeniu, unikniesz stresu związanego z kupnem kolejnej sukienki na wesele.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ