Jakie są najlepsze stylizacje na pierwszą randkę?

0
1645
Jakie są najlepsze stylizacje na pierwszą randkę?

Wiele osób ma problem z wyborem ubrania na pierwszą randkę. Ogólne zasady mówią, że dobrze jest ubrać się ładnie, ale jednocześnie wygodnie. Co to jednak oznacza w praktyce i czy zawsze może zastosować tę metodę?

Randka w eleganckim miejscu

W przypadku, gdy pierwsza randka oznacza kolację w restauracji lub w innym eleganckim miejscu, wygoda nie może być na pierwszym miejscu. To jednak nie oznacza też ekstrawaganckiego stroju. Najlepiej w tego typu przypadkach prezentuje się mała czarna. Choć czarna sukienka nie zawsze kojarzy się najlepiej, to jednak stosunkowo łatwo dobrać do niej odpowiednie dodatki bez obaw, że będzie ich na przykład zbyt dużo. Czerń jest kolorem bardzo stonowanym i pozwala na ciekawe połączenia, takie jak wysokie czerwone buty na szpilce lub nawet nieco cięższe buty, gdy okoliczności spotkania nie będą zbyt formalne, a chcesz podkreślić swój indywidualny styl.

Randka po szkole lub pracy

W przypadku, gdy randka odbywa się zaraz po skończonej pracy, a zmiana ubrania nie będzie możliwa, warto zadbać przynajmniej o makijaż i dodatki. Szary strój biurowy uzupełniony o czerwone długie korale i buty na wysokim obcasie będzie wyglądał zupełnie inaczej. Makijaż w takim przypadku również może być bardziej wyzywający – to jedna z okazji, kiedy można użyć czerwonej szminki bez obawy, że będzie ona wyglądać zbyt wulgarnie. Warto jednak dopasować jej kolor do typu urody – zbyt ciemna szminka nadal nie będzie wyglądać odpowiednio.

Randka w miejscu uczęszczanym

W przypadku randki w kinie lub w domu można zdecydować się na bardziej zdecydowane kolory. Wskazana jest nawet czerwona sukienka, która zwykle jest zakładana w przypadku dalszych spotkań. By nieco ograniczyć ekstrawagancję takiego stroju można zdecydować się na dodatki. Takie artukuły odzieżowe jak czarna marynarka czy skórzana czarna kurtka przełamują nieco czerwień sukienki. Jeśli nadal obawiasz się, że to zbyt ekstrawaganckie, wybierz czerwoną sukienkę o bardziej stonowanym kolorze – zgaszona czerwień uważana jest za elegancką.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Redakcja SzafaMamy.pl

Pasjonuje się modą, urodą i zdrowym odżywianiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ